Background

Dlaczego ATS to atrybut współczesnego rekrutera? Rozmowa Jacka Krajewskiego z HR z PLUSEM

Dlaczego ATS to atrybut współczesnego rekrutera? Rozmowa Jacka Krajewskiego z HR z PLUSEM

Dziś mamy dla Was coś innego, niż zwykle. Prawdziwą gratkę dla osób, które doceniają głosy ekspertów i szukają w nich wartości dla siebie. Elevato to nie tylko system ATS, ale przede wszystkim zespół specjalistów. Jeden z nich, Jacek Krajewski, wystąpił ostatnio w rozmowie z Piotrem Płusą w programie HR z PLUSEM, w którym dzieli się swoją ekspercką wiedzą. Specjalnie dla naszych czytelników umieszczamy zapis tej rozmowy poniżej.

Weryfikator techniczny w rekrutacji IT z Elevato

Weryfikator techniczny w rekrutacji IT z Elevato

Wyobraź sobie, że prowadzisz rekrutację, w której potrzebna jest nietypowa umiejętność. Może być to znajomość jakiegoś języka, zagadnienia technicznego lub programu. Proces rekrutacyjny nie ma przed Tobą tajemnic, ale o programowaniu lub gramatyce norweskiej wiesz tyle, że istnieją.

Możliwość konfigurowania procesów rekrutacyjnych od Elevato

Możliwość konfigurowania procesów rekrutacyjnych od Elevato

Dwa identyczne procesy rekrutacyjne na różne stanowiska nie zdarzają się często. Zupełnie inaczej będzie wyglądała rekrutacja specjalisty zajmującego się cyberbezpieczeństwem, inaczej operatora wózka widłowego. Choć te dwie osoby może łączyć to, że to Ty je zrekrutujesz. Dlatego udostępnienie naszym użytkownikom możliwości konfigurowania procesów rekrutacyjnych z Elevato potraktowaliśmy priorytetowo. Twój czas jest cenny, lubimy go oszczędzać. Jak zrobiliśmy to tym razem? Już odpowiadamy.

Zgłaszanie potrzeby rekrutacyjnej z pomocą Elevato

Zgłaszanie potrzeby rekrutacyjnej z pomocą Elevato

Odpowiednio prowadzone rekrutacje są kluczowe dla każdego biznesu. Kompetentne osoby odpowiadające potrzebom stanowiska to przepustka do sukcesu organizacji. Być może wydaje Ci się to banalne i oczywiste. Praktyka pokazuje jednak, że kiedy przychodzi do podjęcia działania — w tym przypadku w postaci zgłoszenia potrzeby rekrutacyjnej — teoria potrafi się zgubić.

Wymagająca rekrutacja? Uprość ją z tablicą kanban od Elevato

Wymagająca rekrutacja? Uprość ją z tablicą kanban od Elevato

Czy znasz już tablice kanban? Jeśli nie, poznajcie się: kanban to sposób na zarządzanie projektami poprzez wizualizację. Dzięki tablicy stworzonej z tą metodą dosłownie zobaczysz, a następnie zorganizujesz cały proces w prosty, ale niezwykle skuteczny sposób. Metodę tę z powodzeniem można zastosować przy zarządzaniu procesem rekrutacji. Dzięki temu szybko sprawdzisz postępy w rekrutacji oraz rozkład kandydatów na poszczególnych jej etapach.

RODO – 3 automatyzacje od Elevato, które ułatwią Ci życie

RODO – 3 automatyzacje od Elevato, które ułatwią Ci życie

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych obowiązuje od 2018 roku. Zgodę na przetwarzanie danych musi wyrazić każdy kandydat biorący udział w procesie rekrutacyjnym. RODO reguluje nie tylko sposób, w jaki dane zostaną przetworzone, ale także co zrobić, gdy okres ich przechowywania minie. Nie ma przy tym miejsca na przekroczenia terminu, ponieważ w razie audytu UODO czekają wysokie kary. Manualna kontrola zgód pochłania cenne zasoby, dlatego nasze automatyzacje dużą część mozolnej pracy wykonają za Ciebie. Zerknij, jak pomożemy Ci z RODO.

Optymalizuj koszty rekrutacji dzięki Elevato

Optymalizuj koszty rekrutacji dzięki Elevato

Zarządzanie kosztami to ważny temat dla każdego przedsiębiorstwa, które chce funkcjonować na rynku i dalej się rozwijać. Szczególnie teraz, kiedy gospodarka i cały rynek kapitałowy działają w trybie niepewności. To zagadnienie pojawia się również w rozmowach z menedżerami i specjalistami do spraw rekrutacji, które prowadzimy w Elevato. W ostatnim czasie jednym z najczęstszych pytań, które otrzymujemy, brzmi: “Czy Wasz system ATS umożliwi mi ewidencję kosztów rekrutacji oraz ich raportowanie?”
Skrócona wersja naszej odpowiedzi to: TAK! Natomiast jej rozszerzoną wersję znajdziesz poniżej. Zapraszamy do lektury!

Postaw na sprawdzony system ATS

Zobacz, jak elevato wspiera rektuterów i pozwala skrócić czas rekrutacji!

Umów demo
Girl

Pobierz nasz
darmowy poradnik

Dowiedz się, jak krok po kroku przeprowadzić proces rekrutacji, który zakończysz sukcesem!

Pobierz poradnik

Polityka prywatności

Copyright © 2022 Elevato S.A.