Background

Jak przenieść do Elevato dane z innego ATS?

Jak przenieść do Elevato dane z innego ATS?

Na bogactwo działu HR składają się dwa elementy: zaangażowani pracownicy oraz baza kandydatów. Zmiana ATS nie wpływa na skład zespołu, ale mogą pojawić się obawy o to, czy bazę uda się przenieść. Mamy dobrą wiadomość: z Elevato to możliwe!

Meetup Elevato 19.09.2023 – relacja z wydarzenia

Meetup Elevato 19.09.2023 – relacja z wydarzenia

Lato z Elevato skończyło się w wielkim stylu! W jeden z ostatnich dni lata spotkała się grupa wyjątkowych osób. To klienci oraz przyjaciele Elevato zajrzeli do Centrum Zarządzania Światem w Warszawie, aby osobiście spotkać osoby, których ATS na co dzień wspiera je w rekrutacji. Jak przebiegł pierwszy w historii Meetup Elevato? Co zaskoczyło naszych gości? Zapraszamy Was do przejrzenia relacji. Obiecujemy dużo zdjęć i mnóstwo uśmiechu!

ATS, 5 funkcji które uporządkują Twój proces rekrutacji

ATS, 5 funkcji które uporządkują Twój proces rekrutacji

Applicant Tracking System, czyli ATS, który jeszcze niedawno był luksusowym narzędziem używanym jedynie przez międzynarodowe korporacje, staje się powoli standardem. Ten początkowo prosty program, pozwalający gromadzić w jednej bazie danych nadesłane CV, jest obecnie kompleksowym rozwiązaniem wspierającym proces rekrutacji. O tym, jak jest istotny dla współczesnego biznesu świadczy fakt, że używają go wszystkie firmy znajdujące się na liście 500 prestiżowego Forbes’a. Poniżej przedstawiamy 5 funkcji ATS, które są niezbędne, by usprawnić proces rekrutacyjny.

Poznaj integrację Elevato z Gamfi!

Poznaj integrację Elevato z Gamfi!

Gamfi to aplikacja onboardingowa. Pozwala na automatyzację procesów onboardingowych w Twojej organizacji i ich uporządkowanie. Z jej pomocą stworzysz wzorce procesów, dzięki którym zaoszczędzisz mnóstwo czasu osób uczestniczących w nich – hiring managerów, osób z działu kadr, trenerów czy buddy’ch. Uporządkowanie działań, ustrukturyzowanie procesu i uwolnienie się od powtarzalnych i monotonnych czynności w onboardingu. Brzmi dobrze? 🙂

Jak skutecznie pracować z hiring managerami?

Jak skutecznie pracować z hiring managerami?

Rekruter i hiring manager to duet, którego współpraca potrafi przynieść tak samo wiele satysfakcji, jak i frustracji. W tym artykule chcielibyśmy opowiedzieć Ci, jak zaprojektować wspólne działania tak, aby przyniosły jak najwięcej korzyści. Nie jest tajemnicą, że zrozumienie potrzeb obu stron jest kluczowe, aby proces rekrutacji był sprawny i efektywny, ale jak to zrobić? Odpowiadamy 🙂

Rekruterze, zatrudnij sobie AI: aktualne trendy HR Techu

Rekruterze, zatrudnij sobie AI: aktualne trendy HR Techu

Sztuczna inteligencja niezmiennie budzi gorące emocje. Wiele osób obawia się, że straci przez nią pracę. Uspokajamy: pracy nie zabierze Wam technologia. Jednak ktoś, kto z niej korzysta, już może. Czy zatem AI należy się bać? Cóż, gdybyśmy odpowiedzieli, że tak, nie rozwijalibyśmy się dla Was w elevato – w końcu korzystamy z nowinek technologii od lat, automatyzując najbardziej żmudne rekruterskie zadania.

5 rad, dzięki którym zbudujesz skuteczną stronę kariery

5 rad, dzięki którym zbudujesz skuteczną stronę kariery

Na ogół oficjalna strona kariery jest pierwszym punktem styku kandydata z pracodawcą. Dlatego dedykowana podstrona czy zakładka musi istnieć. Jednak jak wszystko, można ją przygotować dobrze i… tak sobie. Opowiemy Wam, na czym warto skupić się przygotowując zakładkę kariery tak, aby była wartościowa dla kandydatów i generowała spływ jakościowych aplikacji. Zapraszamy!

Postaw na sprawdzony system ATS

Zobacz, jak elevato wspiera rektuterów i pozwala skrócić czas rekrutacji!

Wypróbuj za darmo
Girl

Pobierz nasz
darmowy poradnik

Dowiedz się, jak wybrać najlepszy dla Ciebie system ATS, wykorzystując przygotowany przez nas darmowy przewodnik!

Pobierz poradnik

Polityka prywatności

Copyright © 2023 Elevato S.A.