W ostatnim czasie ten projekt budził w nas tak samo duże emocje, jak dużo energii pochłaniał. Ale dzięki temu dziś jesteśmy gotowi, aby powiedzieć głośno: Elevato jest zintegrowane z Aplikuj.pl! Dlaczego to dobra wiadomość? Już wyjaśniamy!

Aplikuj.pl – jeden z największych portali z ogłoszeniami w Polsce

Dla kandydatów, portal Aplikuj.pl jest jednym z najpopularniejszych miejsc z ofertami pracy w Polsce. Według rankingu Gemius jest w czołówce typu serwisów, zwłaszcza w kategorii „unique users”, czyli unikalnych użytkowników. Innymi słowy, Aplikuj.pl cieszy się ogromną popularnością wśród osób poszukujących zatrudnienia. Miesięcznie odwiedza go ponad milion osób, a liczba zarejestrowanych kandydatów przekracza 300 tysięcy. Co miesiąc publikowanych jest tu około 43 tysięcy nowych ofert pracy z różnych branż i regionów kraju.

Tak imponujące statystyki pokazują, że na Aplikuj.pl nie tylko wypada, ale zaryzykujemy stwierdzenie, że wręcz trzeba być. Zwłaszcza jeśli zależy nam na skuteczności. Dzięki ogromnej bazie użytkowników oferty pracy mają szansę dotrzeć do szerokiego grona aktywnie zainteresowanych odbiorców. Popularność portalu wśród poszukujących zatrudnienia sprawia, że jest skutecznym narzędziem rekrutacyjnym, pozwalającym na dotarcie do potencjalnych pracowników z całej Polski.

Integracja Elevato z Aplikuj.pl – korzyści dla rekrutera

Być może myślisz sobie „w porządku, to, że cieszą się z integracji, ale co z tego dla mnie wynika?”. Przygotowaliśmy listę 5 korzyści, z których już dziś mogą skorzystać użytkownicy Elevato, którzy połączą konto z Aplikuj.pl (jak to zrobić – dowiesz się tutaj). 

  1. Większa widoczność ogłoszeń

Integracja z dużym jobboardem zapewni większą widoczność ogłoszeń o pracę. To przełoży się na więcej wyświetleń, a co za tym idzie – więcej aplikacji i zwiększenie szansy na to, że ogłoszenie zobaczy kandydat dobrze dopasowany do roli. Jeśli chcesz wiedzieć, jak napisać ofertę pracy, którą trudno zostawić bez odpowiedzi – przeczytaj nasz artykuł „Jak zwiększyć liczbę kandydatów?”.

  1. Oszczędność czasu dzięki automatyzacji

Integracja sprawi, że opublikujesz ogłoszenie na jobboardzie szybko, bez przeklikiwania się miedzy systemami. Aplikacje trafią bezpośrednio do bazy w Twoim systemie ATS, co skróci proces i umożliwi szybkie przeglądanie i filtrowanie CV. Zarządzanie dużą liczbą kandydatów może być sprawne i przyjemne.

  1. Lepsza analityka HR

Dzięki integracji z portalami z ogłoszeniami o pracę identyfikacja źródła, które przynosi najwięcej najbardziej jakościowych aplikacji, będzie jeszcze łatwiejsza. A takie dane to podstawa do optymalizacji strategii rekrutacyjnej, a co za tym idzie – możliwości lepszego zarządzenia działowym budżetem.

  1. Centralizacja danych rekrutacyjnych

Wszystkie dane rekrutacyjne od początku do końca będą przechowywane w jednym systemie, co ułatwi zarządzanie informacjami i zwiększy ich bezpieczeństwo. Dostęp do nich powinny mieć tylko i wyłącznie osoby zaangażowane w proces rekrutacji. 

  1. Zgodność z RODO

Dzięki zebraniu zgód w ATS, w razie kontroli UODO z łatwością wykażesz, że działasz zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Akademia RODO w rekrutacji

Zobacz cykl bezpłatnych webinarów o zgodności procesu rekrutacji z RODO.

Laptop
Ikona kina
Ikona Teczki
Ikona Wykresu

Skuteczne ogłoszenie o pracę – klucz do rekrutacyjnego sukcesu

Poza wspomnianym już artykułem stanowiącym poradnik, jak napisać świetną ofertę pracy, przygotowaliśmy webinar „Jak przygotować skuteczne ogłoszenie o pracę?”, który znajdziesz tutaj. Izabela Foltyn i Piotr Wróbel z Aplikuj.pl razem z Jackiem Krajewskim opowiadają o najlepszych praktykach w tym zakresie. 

Chcemy, aby każda osoba na pokładzie Elevato mogła w pełni wykorzystać potencjał tej integracji. Dlatego zapraszamy Cię serdecznie do skorzystania z wiedzy, którą dzielą się specjaliści.

A jeśli chcesz dołączyć do zadowolonych klientów Elevato, nie czekaj dłużej – umów się na prezentację!

Odkryj Elevato! Sprawdź, co potrafi nasz ATS!

Śmiało! Już nie możemy się doczekać, żeby pokazać Ci wszystkie super moce Elevato 😊.

Kobieta z rękami przy twarzy

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!