Czy byłoby wygodnie, gdyby ogłoszenie o pracę wprowadzone w system ATS pojawiało się od razu w zakładce „Kariera” firmowej strony? Pewnie, że tak! Z Elevato jest to możliwe. A dla naszych klientów – darmowe.

Zależy nam na tym, aby system ułatwiał Twoją pracę. Dlatego jeśli chcesz wdrożyć taką integrację, nic prostszego. Nasz zespół przygotuje kilka linii kodu, które sprawią, że w zakładce „Kariera” pojawią się aktualne oferty pracy. Dostosujemy szablon do Twoich potrzeb, z uwzględnieniem:

  • identyfikacji wizualnej Twojej organizacji,
  • potrzebnych filtrów,
  • elementów widocznych na stronie,
  • układu,
  • sposobów działania.

Od momentu zgłoszenia przez Ciebie chęci integracji do jej wdrożenia minie zaledwie kilka dni. My przygotujemy kod, który przekażemy webmasterowi Twojej strony. I już. Ty cieszysz się efektami, my dobrze wykonanym zadaniem.

A to tylko początek korzyści.

Ponad 20 stron praktycznej wiedzy i wskazówek!

Pobierz przewodnik „Jak wybrać i wdrożyć system ATS?”

Ikona książki

Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszy system ATS?

Jak wybrać i wdrożyć system ATS? Przewodnik dla rekruterów

Zalety integracji ATS z zakładką kariery

Nie wiesz, czy integracja się opłaca? Masz wątpliwości? Pozwól je rozwiać – przygotowaliśmy dla Ciebie listę 6 korzyści. Oto i one.

1.       Oszczędzasz swój cenny czas!

Prowadząc rekrutacje od początku do końca z Elevato, wszystkie działania możesz wykonać w jednym miejscu. Z projektu rekrutacyjnego z łatwością wygenerujesz ofertę pracy, a ona z kolei szybko pojawi się na stronie Twojej firmy.

2.       Estetyka i spójna identyfikacja wizualna

Przygotujemy szablon graficzny formularza rekrutacyjnego. Kładziemy nacisk na to, aby był atrakcyjny dla kandydatów, a jednocześnie stworzył integralną całość z Twoją stroną. Ogłoszenia pojawią się w takim układzie, jaki preferujesz (lista, kafelki), z indywidualnie wybranymi filtrami oraz kolorystyką.

Strona kariery Cloudica: https://cloudicagroup.com/careers/
Strona kariery Velvet Care: https://www.velvetcare.com/praca-u-nas/oferty-pracy/

3.       Szybkie wdrożenie rozwiązania

Twoja rola to zgłoszenie nam zapotrzebowania na przeprowadzenie integracji, skontaktowanie nas ze swoim webmasterem… i cieszenie się z efektów. Stroną techniczną zajmiemy się my, wesprzemy także bezpieczne wgranie kodu na Twoją stronę. Bez wciągania Cię w uciążliwe szczegóły techniczne, bez odrywania od głównych obowiązków.

4.       Analiza efektywności rekrutacyjnej zakładki „kariera”

Kandydaci zgłaszający się do Ciebie poprzez formularze Elevato na stronie będą oznaczani w odpowiedni sposób. Dzięki temu z łatwością sprawdzisz, jaką skuteczność ma zakładka „Kariera” i jakich kandydatów przyciąga.

Lista 61 kluczowych funkcjonalności systemu ATS!

Pobierz checklistę możliwości systemu ATS

Ikona książki

Wszystkie funkcjonalności niezbędne w nowoczesnym systemie do rekrutacji!

Checklista możliwości systemu ATS

5.       Spokojna głowa w temacie RODO

Wszyscy kandydaci, którzy zgłoszą się z pomocą formularza Elevato, muszą zaznaczyć odpowiednie zgody. W razie audytu bez problemu wykażesz, że zbierasz wszystkie potrzebne zgody i przechowujesz dane zgodnie z obowiązującym prawem.

6. Bez dodatkowych kosztów

Wiemy, że w biznesie cały czas masz przed sobą rachunek zysków i strat. Tutaj czekają na Ciebie jedynie te pierwsze, ponieważ integrację przeprowadzimy bezpłatnie.

A jeśli potrzebujesz więcej niż integracja

Przygotowany formularz to dla Ciebie za mało, potrzebujesz więcej funkcji? Nie ma sprawy. Jeśli Twoje potrzeby są bardziej złożone, mamy możliwość połączenia naszego ATS z Twoją stroną poprzez API. Jeśli jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem, daj nam znać.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli opowiedzieć Ci o pełnych możliwościach Elevato!

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!