Mamy dla Ciebie kolejną fantastyczną wiadomość:

Od teraz Elevato jest zintegrowane z Gamfi!

Zerknij do poniższego Q&A, z którego dowiesz się więcej na ten temat:)

Czym jest Gamfi?

Gamfi to aplikacja onboardingowa. Pozwala na automatyzację procesów onboardingowych w Twojej organizacji i ich uporządkowanie. Z jej pomocą stworzysz wzorce procesów, dzięki którym zaoszczędzisz mnóstwo czasu osób uczestniczących w nich – hiring managerów, osób z działu kadr, trenerów czy buddy’ch. Uporządkowanie działań, ustrukturyzowanie procesu i uwolnienie się od powtarzalnych i monotonnych czynności w onboardingu. Brzmi dobrze? 🙂 

Ponadto, dzięki integracji, zapewnia wsparcie dla nowych osób już od momentu zmiany statusu na  “Zatrudniony” w Elevato uruchamiając automatycznie proces i komunikację preonboardingową dla takiej osoby!

Dlaczego zdecydowaliśmy się na tę integrację?

Coraz częściej dostajemy od Was pytania dotyczące integracji z innymi popularnymi rozwiązaniami z obszaru HR Tech, które opiekują kolejne etapy employee journey. Do takich należy właśnie Gamfi, które pozwala zautomatyzować określone obszary procesu onboardingu, jednocześnie dbając o doświadczenie nowego pracownika. Zespół Gamfi ma już sporo takich wdrożeń na koncie, jednocześnie chętnie dzielą się swoją wiedzą i dobrymi praktykami w tym zakresie. Jest to bardzo bliskie naszemu podejściu, dlatego decyzja mogła być tylko jedna 🙂 Wierzymy, że dzięki tej integracji klienci Elevato oprócz znacznej oszczędności czasu będą w stanie zapewnić nowo zatrudnionym osobom spójne doświadczenie onboardingowe, mając też pełną kontrolę nad tym procesem.

Lista 61 kluczowych funkcjonalności systemu ATS!

Pobierz checklistę możliwości systemu ATS

Ikona książki

Wszystkie funkcjonalności niezbędne w nowoczesnym systemie do rekrutacji!

Checklista możliwości systemu ATS

Jak działa ta integracja w praktyce?

Teraz kilkoma kliknięciami uruchomisz onboarding w Gamfi już z poziomu systemu Elevato

1. Po zmianie statusu kandydata na “Zatrudniony” rozpoczynasz proces wdrożenia.

2. Następnie wskazujesz:

● kto ma być managerem nowego pracownika,

● kiedy pracownik ma rozpocząć pracę,

● workflow, czyli typ onboardingu, jaki ma przejść pracownik (lista workflowów zaciąga się automatycznie z Twojej aplikacji Gamfi Onboarding).

3. I już! Gamfi Onboarding pobiera z systemu ATS dane i uruchamia proces wdrożenia!

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!