Jednym z największych wyzwań dla rekruterów jest skuteczne dotarcie z ofertą pracy do kandydatów spełniających założone kryteria. By ułatwić ten proces, elevato rozwija opcje automatycznych publikacji ogłoszeń na zewnętrznych portalach. W ten sposób po integracji systemu ATS z OLX przyszedł czas na StepStone.pl, który od 2019 roku jest obecny w Polsce. Dzięki tej funkcjonalności oferta pracy dodana w elevato jest w czasie rzeczywistym publikowana na portalu.

StepStone – znana marka

Ponad 20 stron praktycznej wiedzy i wskazówek!

Pobierz przewodnik „Jak wybrać i wdrożyć system ATS?”

Ikona książki

Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszy system ATS?

Jak wybrać i wdrożyć system ATS? Przewodnik dla rekruterów

Portal należy do grupy StepStone oraz Ringier Axel Springer Media (RASM AG). Jest jednym z najskuteczniejszych serwisów z ofertami pracy na świecie, działającym od ponad 20 lat. W wielu krajach, np. w Niemczech czy Wielkiej Brytanii, jest liderem w branży. Do grupy należą także Totaljobs, Turijobs, Jobsite, The Network, Universum i inne.

Dzięki autorskiej prezentacji ofert pracy i nowoczesnej koncepcji działań marketingowych StepStone umożliwia dotarcie do najlepszych kandydatów. Polska edycja z pewnością będzie wspomagać pracodawców w pozyskiwaniu najbardziej wartościowych kandydatów na naszym rynku. Integracja ATS elevato z portalem będzie zaś istotnym ułatwieniem w procesie rekrutacji.

Jak działa integracja

Aby rozpocząć publikowanie na portalu, wystarczy skontaktować się z zespołem elevato lub StepStone.pl. Po włączeniu integracji w systemie elevato pojawią się nowe opcje podczas dodawania oferty pracy i na zakładce Publikacje – wystarczy zaznaczyć opcję Publikuj na StepStone.pl, aby wysłać ogłoszenie na portal.

StepStone

Synchronizacja opublikowanych ofert odbywa się za pomocą interfejsu JobFeed. Dzięki JobFeed wszystkie aktualne ogłoszenia opublikowane w elevato wyświetlają się automatycznie na platformie www.stepstone.pl. Interfejs dostosowuje ogłoszenia do unikalnego formatu Liquid Design, zgodnego ze specyfikacją Stepstone, co pozwala na szybszą publikację.

Dzięki integracji elevato z StepStone nie musisz martwić się o format i poprawność danych wysyłanych na portal. W każdej chwili możesz też liczyć na wsparcie dedykowanego konsultanta StepStone i elevato.

Dowiedz się więcej o pozostałych funkcjonalności systemu do rekrutacji elevato>

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!