Przejdźmy od razu do rzeczy, bo chcemy podzielić się z Tobą fantastyczną wiadomością:

Od teraz Elevato jest zintegrowane z ShareHire! 

Zerknij do poniższego Q&A, z którego dowiesz się więcej na ten temat:)

Czym jest ShareHire?

To największy w Polsce dostawca programów poleceń rekrutacyjnych. ShareHire zapewnia kompleksową usługę outsourcingu programu poleceń rekrutacyjnych, obejmującą udostępnienie Klientowi platformy poleceń, na której jego pracownicy i inne osoby zaproszone do programu mogą łatwo rekomendować znajomych. Podstawowej usłudze towarzyszą też usługi związane z bieżącą obsługą programu – dostarczenie wzoru regulaminu programu, zapewnienie płatności i rozliczeń nagród za skuteczne rekomendacje oraz zautomatyzowanej komunikacji z polecającymi. 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na tę integrację?

Są dwa główne powody. Pierwszym z nich jest oczywiście fakt, że często najlepsi kandydaci pochodzą właśnie z polecenia. Jak wynika z danych wewnętrznych ShareHire, w przypadku programów poleceń rekrutacyjnych, redukcja kosztów rekrutacji kadry specjalistycznej wynosi prawie 70%, a retencja pracowników po okresie próbnym aż 98%!
Drugim powodem tej współpracy jest to, że uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych obecnych oraz przyszłych klientów i chcemy rekomendować im sprawdzone już na rynku rozwiązania. Rekruterzy korzystający z różnych narzędzi rekrutacyjnych oczekują, że będą one ze sobą zintegrowane i zapewnią szybki oraz bezpieczny przepływ informacji o kandydatach. ShareHire to bardzo doświadczony i solidny partner nie tylko pod względem technologicznym, ale też merytorycznym, z uwagi na 8 lat doświadczenia w tym obszarze. Dlatego decyzja mogła być tylko jedna:)

Ponad 20 stron praktycznej wiedzy i wskazówek!

Pobierz przewodnik „Jak wybrać i wdrożyć system ATS?”

Ikona książki

Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszy system ATS?

Jak wybrać i wdrożyć system ATS? Przewodnik dla rekruterów

Jak to działa i jakie korzyści daje rekruterom korzystającym z tego rozwiązania?

1. Dzięki integracji, z poziomu Elevato możesz w bardzo prosty i szybki sposób opublikować ofertę pracy na platformie SharHire (jeśli chcesz wykorzystać polecenia jako kanał pozyskiwania kandydatów)

2. Kandydaci, którzy trafią do Elevato z systemu poleceń, będą mieli oznaczone źródło aplikacji ShareHire:

3. Zmiana statusu kandydata w procesie rekrutacji dokonana przez Ciebie w Elevato powoduje też automatycznie aktualizację statusu polecenia na platformie ShareHire.

4. Uruchamiając polecenia docierasz do nowej puli wartościowych kandydatów, którzy często nie szukają aktywnie pracy. Ponadto zwiększasz szanse na szybsze zamknięcie rekrutacji, a dodatkowo oszczędzasz swój czas, bo dzięki synchronizacji obu narzędzi główne operacje wykonujesz na Elevato. Brzmi świetnie, prawda?

5. Po kliknięciu statusu w Elevato płatnościami nagród zajmie się już ShareHire!


Jak wdrożyć skuteczny program poleceń pracowniczych w mojej firmie?
Tego dowiesz się z webinarium, które organizujemy 30 marca o godzinie 10.00. W ramach spotkania nasz gość z ShareHire – Marcin Giełzak podzieli się z Tobą dobrymi praktykami w tym zakresie. Kliknij tutaj i zarezerwuj bezpłatnie swoje miejsce! Serdecznie zapraszamy!

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!