Kalendarz jest jednym z niezbędnych narzędzi w trakcie prowadzenia rekrutacji w firmie. Rekruterzy mogą dzięki temu zaplanować każdą rozmowę kwalifikacyjną, dodawać uwagi do konkretnych spotkań oraz uporządkować cały proces. Dużym plusem jest również możliwość edytowania kalendarza przez cały zespół – pozwala to na dodawanie wydarzeń przez każdego z członków. Każdy ma wgląd w naniesione zmiany i może każdy dzień pracy modyfikować na bieżąco. Niezależnie od tego, czy Twój firmowy kalendarz działa na Microsoft Office 365* czy na Google Workspace, mamy dla Ciebie propozycję, która z pewnością usprawni Twoją codzienną pracę!

Dlaczego warto skorzystać z synchronizacji kalendarza firmowego z systemem Elevato?

Ponad 20 stron praktycznej wiedzy i wskazówek!

Pobierz przewodnik „Jak wybrać i wdrożyć system ATS?”

Ikona książki

Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszy system ATS?

Jak wybrać i wdrożyć system ATS? Przewodnik dla rekruterów

Jako osoba uczestnicząca w procesie rekrutacji wiesz, ile zamieszania mogą wprowadzać kandydaci oraz inni członkowie zespołu. Synchronizacja Twojego kalendarza firmowego z Elevato niesie za sobą szereg korzyści, takich jak:

  • Wygoda i oszczędność czasu – nie wychodząc z elevato jesteś w stanie sprawdzić spotkania i plany każdego menedżera i bez problemu znaleźć dogodny termin na spotkanie z kandydatem. Nie musisz też przełączać się na Outlooka czy Google, aby dodać spotkanie – zrobisz to bezpośrednio w elevato!
  • Szybciej zatrudnisz odpowiedniego pracownika – jesteś w stanie zaplanować każdą rozmowę kwalifikacyjną, nie zapomnisz o żadnym spotkaniu oraz dostaniesz przypominajki na telefon (tak samo jak Twoi kandydaci). Bez problemu sprawdzisz też profil każdego kandydata dodanego do kalendarza.
  • Usprawnisz współpracę w Twoim zespole – każdy członek załogi będzie mógł mieć wgląd w kalendarz oraz go edytować, uzupełniając go swoimi uwagami oraz spotkaniami. W zintegrowanym kalendarzu od Elevato możesz umówić nawet spotkania online – w kalendarzu pojawi się link do aplikacji Teams lub Google Meet.

Zadbasz o candidate experience – pamiętaj, że sposób, w jaki komunikujesz się z kandydatami (np. zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną) wpływa również na skuteczność procesu rekrutacji i postrzeganie Twojej marki.. Dzięki funkcjonalności szablonów możesz przygotować dopracowany wzór zaproszenia na spotkanie, z którego skorzysta cały zespół rekruterów. Dzięki wykorzystaniu tagów zaproszenie będzie spersonalizowane i będzie zawsze zawierało wszystkie niezbędne elementy, takie jak dane kontaktowe rekrutera, nazwę stanowiska czy adres lub link do spotkania. 

Dzięki synchronizacji kalendarza firmowego z Elevato nie musisz nerwowo sprawdzać, czy spotkania zostały umówione, ani czy cały zespół jest poinformowany o terminie spotkania. Najważniejszym jednak aspektem zsynchronizowania kalendarzy jest oszczędność czasu – nikt nie odmówi sobie drugiej kawy w dodatkowej przerwie w nagrodę 🙂

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami i zobacz, jak możesz usprawnić swoje rekrutacje z Elevato!

* Integracja działa z kontami pocztowymi utrzymywanymi na Exchange Online, nie działa w przypadku Exchange On-Premise i instalacji hybrydowych. Zapytaj w swoim dziale IT, jaką masz wersję!

Odkryj Elevato! Sprawdź, co potrafi nasz ATS!

Śmiało! Już nie możemy się doczekać, żeby pokazać Ci wszystkie super moce Elevato 😊.

Kobieta z rękami przy twarzy

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!